» Poradna » Programy

Zamrzání W8 RP

Ahoj,Nainstaloval jsem si Windows 8 RP 64x + ovladače pro W8 od nVidie na GeForce 320M GT a pak nákej soft(chrome, vlc, office)Když jsem se kouknul do správce zařízení tak jediné zařízení na které nebyl/neseděl ovladač byl "Coprocessor" - nevím co to je v W7 jsem to neměl.PS:Systém je akualizovanejA teď hlavní problém: Při práci se stává že se notebook sekne a asi po 2-3s zmizí kurzor myši nezbude nic jiného než notebook natvrdo vypnoutNevíte někdo co s tím? Máte taky tento problém?

Odpovědi na otázku

Další do vtipnější vyhrává )))A to s tím coprocessorem je taky dobrý )PrasatkoPee

Děkuji za plnohodnotný a duchaplný příspěvek =)

Za málo. Jen máloco mě dokáže takhle pobavit PrasatkoPee

Vybral jsi si docela dobrou přezdívku, možná by bylo lepší nepoužívat zdrobnělinu, určitě výstižnější! Na konstruktivní radu určitě nemáš, tak raději zesměšňuješ a vtipkuješ. To je ale úroveň! Najdi si lepší zábavu, na své úrovni.ladiss

tento problem je vyresen hotfixem. windows update by ti jej ale mel nabidnout. jinak zdehttp://support.microsoft.com/kb/2727113

Ano o tom už jsem také četl ale ten update jsem instaloval... a problém trvá...

Není k tomu "Coprocessor"u nějaký detail? ID zařízení, něco čím bychom se mohli dopátrat dále?

to bude driverama, hledej beta drivery, u ntb založ úsporný profil

Koprocesor je součást CPU (kdysi dávno to byl zvlášť "šváb", který v PC mohl, ale nemusel být) , je to spesializovaný modul pro matematické výpočty. Poohlédl bych se na stráknách výrobce NTB, jestli nenabízí ovladače pro Win 8.

díky za vysvětlení panr Chytrý, jenže tady to může bejt cokoliv )pro informaci, mám na 100% funkční W7 na netbooku s ION a taky mi tam chybí na jakýsi koprocesor ve správci

Jakýsi koprocesor , čím dál tím lépe, perlíš fakt čím dál tím víc. Jde vidět že jsi opravdu mladý, koprocesor dřív byl prostě zvlášť a později (tuším že od 486ky) se stal spoučástí procesoru. No tak prostě Win 7 to zobrazuje jako jeden integrák a Win 8 to rozdělí na ty samostatné moduly, a co? Jinak pro tazatele-chybí ty ovladače...

Možná potřeboval coprocesor k tomu svému do mrtva nataktovanému dreku a aby to jakš takš jelo, tak ho prostě vymyslel

možná bys měl <zavřít_hubu>

Hm ... nepovedlo

Jo, taky by koprocesor mohla být grafická karta. Nebo možná zvuková. Čert ví, kde se dneska počítaj operace v plovoucí čárce.PrasatkoPee

Chybí drivery chipsetu desky.

Ne,že by to nebyla pravda. Ale myslíš, že má smysl tohle beta testerovi říkat? ))PrasatkoPee

Říct mu to můžeš, což o to, otázka je jestli má smysl tohle v beta fázi vůbec řešit

No jo, ale komu bychom se pak smáli?PrasatkoPee

ZONDovi se můžeme smát dle libosti kdykoli, to jsem vklidu Stejně jako propadlík Janeba neuměl kromě kouření nic, tohle individuum se nedostalo ani na tuhle úroveň ...

chlapi... jenže tenhle problém trvá i mě a na finální verzi... už nejde o betatest, ale o ostrou verzi, která má na mým pc velký bugy... chtělo by to, aby to páni z mrkvosoftu opravili... ta záplata v odkazu je hezká, ale neni ke stažení a windows update ji nenabízí...

Mezi tím co jsem tu byl pány urážen a měli mě za vola... Tak jsem si googlil v mém případě stačilo spustit příkazovou řádku (cmd) jako admin a napsat do ní toto"bcdedit /set disabledynamictick yes"(bez uvozovek) a pak restart pc netvrdím že ti to 100% pomůže ale já jsem od té doby neměl už žádný problém =)Poznámka: Zamrzání bylo i ve finální verzi která je nyní v prodeji. Pro příště bych poprosil se zamyslet nad problémem a nebo přeskočit téma jinak nemá smysl komentovat/vysmívat se tázajícímu.