» Poradna » Ostatní

Zamrzání PS3

Dobrý den, už je to skoro rok co jsem jsi koupil konzoli playstation 3. Teď mi z ničeho nic začala sem tam zamrzat. Jednou u hry Tomb Raider (2013) a dvakrát u Battlefieldu 4 multiplayer ( zhruba po hodině a půl hraní). Musel jsem ji kvůli tomu natvrdo vypnout. Konzole je pod stolem asi 20 cm a od stěny 15 cm + je pod ní chladící podložka pod notebook (nevěděl jsem co s ní). Je to normální, nebo ji mám nechat reklamovat? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

-zkusit konzoli aktualizovat-zkusit patch na dané kdy-zkusit reset do továrního nastavení-konzole musí běžet i bez chladící podložky-pokud to nepomůže a je v záruce tak reklamujte

Konzoli aktualizovanou mám. Myslím, že slovem "kdy" jste myslel "hry". Ty mám opatchované taky. Do toho resetu se mi moc nechce, jelikož stahovat znovu přes 100 GB her... Co jsem se díval na jiná fóra, tak nejsem jediný komu ten BF4 zamrzá. Takže se domnívám, že to může být i chyba hry.