Zamrzání počítače během hraní

Dobrý den, zhruba před 3 měsíci jsem si nainstaloval custom vodníka a teploty byly super, tak jsem trochu poladil CPU na 4.8 GHz a GPU +100 core clock a +500 memory clock.Nicméně zhruba před měsícem mi při hraní náročnějších her ( Anno 1800 a Assassin's Creed Odyssey) začal počítač zamrzat a pomohl jen hard reset. Tak jsem si říkal, že jsou možná ty clocky moc vysoké atd atd. Tak jsem to hodil na stock, neboť karta stejně hezky boostovala díky nízké teplotě, což problém na pár týdnů vyřešilo. Ale po 2 týdnech to začalo freezovat zase, přestože teploty byly úplně v pořádku. Tak jsem zkusil snížit takty pomocí snížení napětí na 90%, což problém opět na zhruba týden vyřešilo. Nicméně teď opět začal počítač freezovat a už si s tím fakt nevím rady. SetupCPU: i5 9600k + Velocity water blockGPU: Gigabyte GTX 1080Ti Gaming OC 11GB +Vodní blok z aliexpresu neboť na tuto kartu jsem jinde nenašel (https://www.aliexpress.com/item/32818056669.html )Connected VIA -> Fractal Design VRC-25, PCI-E riser cardMotherboard: MSI MAG Z390 TomahawkMemory: HyperX Predator 2666MHZ 2x8GBHDD: WD 1TBSSD1: Samsung 860 EVO 1 TBSSD2: WD 256 GB NVME SSDCase: Fractal Design Vision S2 RGBPSU: EVGA SuperNOVA 750 G2Chlazení: EK-XRES 140 Revo D5 RGB PWM (incl. sl. pump)EK-CoolStream PE 360 (Triple)EK-CryoFuel Solid Cloud White (Premix 1000mL)FANS: intake 3x Prisma AL-14/PWMand 1x exhaust alsoPrisma AL-14/PWMScreen sestavy:https://imgur.com/ewgcnbeScreen z GPU-Z reportu během crashe:https://imgur.com/hz6u7S3

Odpovědi na otázku

z akého dôvodu nemáš zapojený 24pin do dosky???gpuz log nič nehovorí. čo system log? crash report?napútie cpu a ramky?