» Poradna » Notebooky

Zamrzání Obrazu

Dobrý den, už nějakou dobu se mi stává že mi občas zamrzne displej u notebooku (zamrzne jen displej, pc běží normálně dál, zkoušel jsem mezitím nahrát obrazovku a plocha vypadala normálně jako by se nic nedělo) Stává se to když je na nerovném povrchu nebo když sklápím/odklápím displej (ne vždy) a když do něj trochu drcnu vrátí se do normálu (nebo odklopím/sklopím)Aby jste lépe pochopily jak to myslím tak jsem to natočilhttps://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

typl bych to na spatnou zem nebo poškozeny flexikabel v displeji. doporučim servis pokud tomu nerozumis

ok, zkusím vyměnit kabel

nez jej objednas tak to rozeber a podivej se na typ, pripadne se podivej jestli neni jen rozervane stineni atd proste hledej poškozeni. pripadne jej jen dotlac a vyzkousej. vetsinou ale byva ukrouceny u pantu ntb

Dá se říct mám náhradní celý notebook nehrozí že bych něco objednával. Asi před rokem vypadal můj notebook takhle https://ctrlv.cz/ckY8 musel jsem vyměnit spodní šasi, chlazení spolu s napájecím kabelem (ještě musím vyměnit levý pant(trochu se ohl) takže bych ho musel rozdělat tak nebo tak. Tato informace mi přišla irelevantní tak jsem to ani nezmiňoval, každopádně podívám se na výše uvedené typy. Děkuji.

dobra tedy.. hodne stesti a napis vysledek :)