» Poradna » Notebooky

Zamrzání notebooku

zdravím potřebuji poradit, ráno jsem přišel k ntb ventilátor běžel na 100% a obrazovka byla zamrzlá, po tvrdém restartu se pc načetl a na zamykací obrazovce zase zamrzl přeinstaloval jsem systém a problém pokračujeděje se to jen když je na nabíječce a dělá to i s jinou nabíječkouděkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Podívej se jak je na tom disk třeba přes Crystaldiskinfo.

To jako hned po prvnim problemu bez patrani po pricine sahate po preinstalaci celeho systemu?To se mi ani nechce verit.

A co jste s tim NTB delali naposledy?Nejaka modifikace Biosu (upravy nastaveni, update)?Instalace nejakeho pochybneho software?Nebo “se-to-samo”?

Vždycky jsou u toho japonci.

v event vieweru vyhazuje chybu kernel power

Pokud jste ráno přišel k zamrzajícímu ntb, tipuju, že se Vám dokončila instalace aktualizací. Třeba se v nich něco neshodne se softwarem dodávaným k Vašemu ntb. Bez dalších podrobností od Vás se nepohneme.

den předtím probehla aktualizace ovladačůje možné vratit ty minulé?