» Poradna » Web a internet

Zamrzající internet díky skriptu

Mám internetový vyhledáváč Mozilla a stále mi zamrzá a po několika minutách nečinnosti se zobrazí tabulka skript na stránce nereaguje nabízí to otevřít v debuggeru nebo ukončit skript.I když ho ukočím, objeví se mi to i několikrát zasebou na stejné stránce. Prosím o radu. Jana

Odpovědi na otázku

Buď bude problém ve stránce nebo v nějakém doplňku. Druhý případ otestuješ tak, že spustíš Firefox v Safe Mode:https://support.mozilla.org/en-US/kb/troubleshoot-fir...