Zamrzá pc

Zdravím, zamrzá mě PC asi každých 10 - 15 min od té doby, co jsem taktoval procesor (internet, filmy atd...) , u hrách skoro hned. Software je v pořádku, Disky, RAMky, CPU, GPU, Zdroj jsou taky v pořádku. Restartoval jsem BIOS udělal CMOS, ale pořád PC zamrzá. Když mám méně výkonný procesor nebo méně RAMek, tak se počítači o dost uleví, ale zmrzá pořád. Takže nemůže to být základní deska? (když jsem taktoval procesor, tak nemohl poškodit filtrační kondezátory nebo něco na desce?) Jinak v PC se nic nepřehřívá. Nedávno se mě dokonce stal blue screen (hodilo to chybu HW , takže jediné co by mělo být špatně je ta základka). Takže bych se chtěl zeptat, jestli se v tomhle nemůžu mýlit... Doporučujete někdo koupit novou desku? Nebo měl někdo podobný problém za který mohla základní deska? Předem díky za odpověd.

Odpovědi na otázku

Udelej par testu. Pak se uvidi.http://ulozto.cz/xfBLMkf/zive-testy-pc-zip

Ty jsem dělal... psal jsem přece, co všechno je v pořádku.

Jak dlouho bezel memtest86+?

Zkoušel jsem jinší RAMky

Uploadni log z blue screenu. Je ve složce minidump ve adresáři windows. Mrknu se na něj.

Dobře díky jen nainstaluju FileViewPro...

http://ulozto.cz/xwNhPEPv/012414-18921-01-dmp leda takto, jestli to nevadí... nejde mi to otevřít

Máš aktuální drivery pro Windows 8? aktuální BIOS? Ještě proskenuj PC na viry.

Mám ASUS P5K... BIOS mám nejnovější co na ní jde. Vyhledal jsem si název té chyby blue screenu a znamená to, že musím vyměnit nějaký komponent, protože něco z HW nefunguje jak má, ale všechno jsem kontroloval a je to v pořádku kromě základní desky o které si myslím, že způsobuje zamrzání. Jinak jsem systémový disk formátoval a Software kontroloval.

Neměl bych koupit novou základní desku?