» Poradna » Ostatní

Zamrzá GTA V (bezdůvodně?)

Zdravím, mám dotaz. Mám nově postavené pc (AMD Athlon X4 840, čtyřjádrový 64bitový procesor 3.1 GHz (3.8 GHz Turbo), Socket FM2+, 4MB L2 Cache, (2x8GB) DDR3 1333, grafická karta MSI R7 360 OC V1, 2GB, základní deska ASRock A88M-G/3.1 - AMD A88X, hdd Seagate Desktop HDD - 500GB, Windows 8 Pro, zdroj 650W) vše na něm jede jako fík ale.... Když na něm spustím GTA V, tak chvilku ta hra jede ale pak zmrzne celé pc. Nejdřív jsem myslel, že je to tím, že hra je stažená, chtěl jsem instalovat originál ale po vložení druhého DVD mi to opět zmrzlo. Už nevím co s tím, mohl by mi někdo poradit?? Díky .-)

Odpovědi na otázku

Tak nevkládej DVD, ale stáhni to přes Social Club. DVD vůbec nepotřebuješ, stačí tvůj klíč.Mimochodem, proč máš v nově postaveném PC 500GB zdroj, když 1TB stojí úplně stejně?https://www.czc.cz/porovnatProč tam je X4 840 a ne X4 845, které stojí stejně?https://www.czc.cz/porovnatProč tam máš R7 360, když nová a podstatně lepší RX 460 stojí také skoro stejně?https://www.czc.cz/porovnatA nakonec proč máš v sestavě se spotřebou max. okolo 200W zdroj s nápisem 650W? Nech mě hádat. Je to nová surepherní sestava z Aukra nebo Bazoše aneb "herní PC" z odpadu s hromadou keců o výkonném procesoru, herní grafice, výkonné 16GB paměti a silném 650W zdroji? A není ten 650W zdroj náhodou nějaká takováto sračka?https://www.czc.cz/itek-energy-piv-650-650w-... To by mohlo vysvětlit ty záseky.

Třeba ho koupil jetý za "čtverku", nebo to neplatil on, takže mu bylo jedno, že to je sypání peněz do kanálu...Jinak Pc nemrzne bezdůvodně, může to dělat rozsypaný Os, špatné paměti, nebo nějaký problémový driver či cokoliv :) A taky hlavně, zamrzne to, resetne se, hodí to bsod, nebo jak se to zachová? Po samotné "zamrznutí" většinou následuje nějaký err, bsod a pod. Díval ses do logů Win jestli tam něco je ? (prohlížeč událostí).

Hmm, Vaše rada mi skutečně pomohla Pracujete u CZC ne??? Jinak už jsem si poradil sám, přeinstaloval jsem catalyst a je klid