Zamontování SSD

Dobrý den, mám jen takový drobný dotaz, mám své nové ssd do mé skříně připevnit lepící páskou nebo jenom z jedné strany 2 šroubky? Má skříň je stará a nemá na ssd pozici- ( není natolik tlusté aby zabralo 3.5 sloup.) Díky

Odpovědi na otázku

Muzes koupit redukci na 3,5” pozici nebo to proste pritahni jen k jedne strane dvema sroubky.

Dobře, díky.

Klidně ho pověste na satadrát, přišroubované být určitě nemusí. Stačí ho přilepit. Dejte pozor, aby se pak v budoucnu dalo i odlepit...

Ok, právě tak to mám teď, jen se mi to nezdálo jako nejlepší řešení, samozřejmě na funkčnost to nemá žádnej efekt. Já jen tak, co byste udělali vy :)

Ja osobne ho mam polozenej na kosiku s HDD. S PC nehejbu, tak me to netrapi.

Pokud máš kam, přišroubuj to někam. Dva šrouby z jedné strany bohatě stačí. Kupovat redukci je zbytečné.

Docela snadno se vylomí. Kup si redukci, necelé stovka tě nezabije.

1. Redukce na 3,5" pozici.2. SSD má závity nejen na bocích, ale na zadní straně. Rozhodně bych jej nepřipevňoval jednostranně z boku. Zapomenete, budete se hrabat ve skříni a je to.3. Nechat viset, nebo přilepit oboustrannou páskou na dno skříně.

ludia su rozni :) jeden to mal takto...https://ctrlv.sk/L3bS