» Poradna » Mobily

Zamknutý Xiaomi Redmi 6A

Mám zde opravnu PC a mobilů a nedávno jsem zjistil že ve skladu leží asi 2 roky jeden Xiaomi o který se vlastník nestavil. Mobil je použitelný a kontaktoval jsem vlastníka, a ten mi řek že ho už nechce a přenechá ho. Opravil jsem popraskaný display a první spuštění, najednou jsem zjistil že mi píše že mobil je zablokovaný (konkrétně jeho účet) tedy rozhodnul jsem se kontaktovat znovu bývalého vlastníka ale nepodařilo se ani jednou z hodně pokusů. Nicméně bych chtěl vědět jak odstranit toto blokování aby se mobil dal používat, hard reset nelze mobil po vypnutí (držet 10sec tlačítko) se zase hned zapne. Nelze tedy nějak zrušit toto blokování či nějak resetovat mobil (nefungoval mi hard reset a jiný reset podle mě není možný do mobilu se nedá dostat).

Odpovědi na otázku

Má odemknutý bootloader?

Ano má, no ve smyslu že jsem už zkoušel vymazat data (Hard reset) jinak se dá na internetu zjistit co myslíte protože tam jsou dvě věci a nevím jakou přesně myslíte ale jedna je vždy automaticky zamčena (tam se dá aktivovat například ROOT) a ta druhá na vymazání dát a na připojení USB je odemčená

hezká historka.. třeba jí někdo uvěří řešitelný to je, ale není to uplně pro lamy..,https://www.google.com/search

Nic mi nefungovalo tak co?

Nic ani z googlu nefungovalo, vymazání a formátování celého flashe dopadlo tak že se smaže vždy jenom 8.25% a dál nic

pokud nedoběhne ani obnova z recovery, tak má telefon nějakou chybu v paměti a je na vyhození.Pokud už by ses dostal k tomu že ti to napíše že je telefon zamklý na google účet xxx tak pak by se jednalo o ty postupy jak odemknout Factory Reset lock (FRP)

před 8 měsíci se začal prodávat a vy ho ve skladu máte 2 roky? proč lžete ? https://dotekomanie.cz/2018/06/xiaomi-redmi-6a/

asi jiné časové pásmo

Lapka a zkouší to

Nikde není napsáno o jaký model se jedná...

Zamknutý Xiaomi Redmi 6A a ten obří nadpis jsi neviděl?

Třeba je alergický na červenou barvu.

Máš něco se zrakem?

Spletl jsem se mám ho tam asi 2 měsíce ale napsal jsem roky

Pokud ho vlastník po dvou měsících nechce, tak za něj asi moc nezaplatil ;) Takže je to nějaká čórka a není moc chytrý nápad uvádět to do provozu...

A nebude lepší napsat,že to je úplně jinak ?

To nás máš vážně za pitomce?

A když ti vlastník sděloval, že už ten mobil nechce, bylo to na tzv cikánskou férovku, tj 4 na jednoho?

Ne!, Nevím proč tu píšeš takové hovadiny a proč nepíšeš odpověď na otázku

Tvé argumantace jsou totiž nevěrohodné. S jakými prodejci,výrobci, či obchody máš smouvu o provádění záručních oprav ? Nebo poskytuješ opravy zdarma ve své režii ?

Neobviňuj ho křivě. On je totiž takový šťastlivec - jednou koupí notebook za tři stovky, pak v tombole vyhraje paměti, které tam vůbec neměly být (a jako servisák neví co s nimi), načež mu někdo nechá v servisu smartfoun, který se začne prodávat až za rok.... Jestli ty mu nakonec nezávidíš

A to jsem opoměl v aukci za dvě stovky vyhraný plně funkční projektor a možná další z dotazů tady, které jsem nečetl...

Ještě tu o Karkulce. Ta je taky dobrá.

Prolhanym zlodejum zde neradime. Tahni.

Možná má zastavárnu,které říká opravna.

Pokud by někdo potřeboval FRP ať už Google účet nebo i Xiaomi účtu tak mám na toto techniku ,Xiaomi účet odblokování ,ne vytvoření druhého prostoru. sale@tech-center.com

Dobrý den, potřebuji odblokovat Google Díky za info