» Poradna » Mobily

Zamknutý Andriod, poškozený displej

Ahoj, mám následující problém.U telefonu používám na zamknutí gesto. Bohužel mi telefon spadl na zem a poškodila se dotyková vrstva. Nemám tedy jak gesto zadat a do telefonu se nedostanu. Potřeboval bych ho však odemknout, aby byl telefon viditelný v Tento počítač, abych si z něj mohl překopírovat soubory, které nejsou na SD kartě. Zkoušel jsem přes webové rozhraní device manageru změnit gesto na obyčejné heslo. To se mi povedlo, ale mobil se mi neukazuje ani tak (Soubory zpřístupní až po zadání hesla). Dá se s tím něco dělat? Nikde jsem nenašel možnost odemknout mobil skrz devicemanager. Jak se toho hesla zbavit, abych mohl mobil připojit k PC? Díky

Odpovědi na otázku

Nedá, smůla. Jedině vyměnit dotykovou vrstvu.

Díky za odpověď

Jediný co můžeš udělat je restartovat data telefonu přes recovery mod.Návod:1. Vypni telefon.2. Znovu telefon zapni a přitom drž tlačítko zapínání a tlačítko snížení zvuku najednou. U některých telefonů (hlavně Samsungy) jenom zapni telefon normálně a potom, co pustíš zapínací tlačítko, zmáčkni a drž tlačítko domů a zvýšení hlasitosti.3. Telefon by se ti měl zapnout do recovery módu. Ten se ovládá tlačítky hlasitosti - nahoru, dolu v menu a tlačítkem domů - enter.4. A teď kterou možnost zvolit. Nejlepší pro tebe bude možnost Wipe cache partition. Tato možnost resetuje všechna data a nastavení telefonu, ale na rozdíl od možnosti Wipe data/factory reset nesmaže osobní data, tj. fotky, hudba, apod.5. Po zvolení možnosti se telefon zapne do stavu jako při prvním spuštění, jen v něm budou dříve nahraná data.Doufám že jsem pomohl

pokud ti mobil podporuje otg usb nebo tak nějak, tak si připoj myš a zkus to nějak přezní zadat :D

Sony Xperia miro. Zapomněl jsem to zmínit. Ale obávám se, že tenhle kousek to neumí :/

Ja sem zkousel pripojit mys na Xperi X10mini a X10 a tam to fungovalo. OTG Kabel stoji asi 50Kc tak ho porid a zkus pripojit tu mys.