» Poradna » Programy

Zamezení přístupu na HDD

Zajímalo by mě, jestli se dá ve Windows XP nějakým způsobem zamezit přístupu na HDD nebo do jednotlivých adresářů. Můj počítač používá více osob pod stejným uživatelským účtem a já bych potřeboval, abych si data na disku D:\ mohl otevřít pouze já.Proto se ptám: existuje nějaký program, který umí nastavit heslo pro přístup k HDD?Vím že v samotných Windows XP to nejde.Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

mně se osvědčíl LockFolder XP

Výbornej program. Přesně tohle jsem potřeboval. Díky moc.

není zač

Přímo ve Windowsu to nejde? To je mi novinka.

A jak to tedy ve Windows jde?

Nebo to myslíš ironicky?

Ve winXP to jde,ale za předpokladu,že těch účtů budeš mít ví a že budou nejlépe uživatelské čili "users".Pak se to dá nastavit přes nastavení zabezepečení k dané složce.