» Poradna » Web a internet

Zamereni vysilace internetu

Poradi mi nekdo bydlim v chatove osade tak 700metru je odemne penzion na nem je vysilac firmy HHnet tak chci se zeptat kdyz na vysilac neni videt z me chaty da se lokalizovat nejak dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

Napríklad na mape ak by si mal problem s orientáciou kde asi tak môže byť ten penzion.

Bez prime viditelnosti to nebude fungovat moc dobre, resp. to nemusi fungovat vubec.

Lokalizovat se da - vyctete z mapy azimut, pak pouzijete kompas..Ale asi to bude zbytecne, protoze na 700m pres stromy, budovy, natoz treba pres teren muzete na wifi zapomenout rovnou. Predpokladem fungovani je prima viditelnost.

Prima viditelnost nebo odrazy od zdi coz u outdooru je k hovnu.Tady fakt nepomuze ani MIMO combo outdoor smerove a omni anteny ani WiFi adapter s vysokou citlivosti.A kdyz se neco chyti, tak kvalita (ne intenzita) signalu bude pod 20% a Google se ti bude nacitavat nekolik minut.

tady máš mapu pokrytí,na wifi z penzionu se nechytáš http://www.hhnet.cz/default/mapa

Je takový problém si to zaměřit podle mapy? Každopádně ale 700m bez přímé viditelnosti je zabité, není šance.