» Poradna » Programy

Záměna zvuku u AVCHD videa za kvalitnější zvuk Wave z audiorecorderu ZOOM

Zdravím, prosím potřeboval bych poradit, natáčím videa AVCHD (např. koncerty) a současně nahrávám i zvuk přes ZOOM audiorecorder v lepší kvalitě. Zoom nemám propojený s foťákem (nelze), a proto ho zapínám většinou dříve než kameru a vypínám později. Jaký program na úpravu videí mi doporučíte, abych v něm mohl zvuk nejen vyměnit, ale třeba i posunout začátek (posunutí začátku ručně nebo třeba i automaticky, pokud to zvládne program sám). Zvládne to např. Pinnacle Studio 20? Také bych byl rád, kdyby výsledné video zůstalo ve stejné kvalitě AVCHD.Jsem v tomto začátečník, zatím mám program co umí vyměnit zvukovou stopu jednu za druhou Total video Converter 5, ale neumí asi posunout začátek (nebo najít stejný začátek).Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Odpovědi na otázku

V podstatě jakýkoliv program pro střih videí to zvládne levou zadní. V jaké kvalitě zůstane výsledné video záleží na tom, jak se vyrenderuje.

Zásadně nic nekonvertovat, nerenderovat - pouze vyměnit zvukovou stopu v kontejneru.TSMuxer nebo MKVToolnix. Posun stopy možný.https://screenpresso.com/=10Vgg

moc dík