Záměna pam. karty v mobilu

Dochází mi místo na micro SD v telefonu, chtěl bych dát větší, ale na té původní je sousta aplikací a hudby, pomúže prostě překopírování obsahu karty na tu novou tel nic nepozná? Nebo je na to třeba nějaký fígl. Děkuji.

Odpovědi na otázku

žiadny fígel! sú to obyč. súbory a zložky

gumka - Peťo by mě zajímalo, který trotl di dal 2x -.

Stačí obsah obyčejně překopírovat,ale je dobré to dělat třeba přes total commander a zobrazit obsah skrytých a systémových složek(v tom totalu).

Jak někteří píšou někdy stačí zkopírovat ,ale většinou na neodblokovaných (nemyslím operátory,ale Hack)to nemusí stačit a aplikace je nutné znovu nainstalovat.Video a hudba půjde bez problému.Samozřejmně novou kartu před kopírováním zformátujte v mobilu.Nedal jsi to nejdůležitější - Název Mobilu - někdo to už mohl řešit tak by ti dal přesné informace.