Záměna kláves na klávesnici

Zdravím , potřebovala bych poradit , na počítači mi dcera hrála nějakou hru a během toho jí přestali fungovat klávesy a,s,d,w , místo toho fungují jako šipky které jsou na pravo . Šipky zas fungují jako výše napsaná písmena . Nevíte kde to přepnout zas zpět ? Předem děkuji .

Odpovědi na otázku

Některé herní klavesnice se přepínají pomocí fn+W například. Třeba je to zrovna ten případ.Co přesně je to za klávesnici? Dělá to i na jiném PC?