» Poradna » Mobily

Zámek aplikací

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký způsob odemknutí zamčené aplikace na androidu, aniž bych věděl pin.

Odpovědi na otázku

Ano, tovární nastavení.

Pochopitelně jsem to myslel tak, aniž by se ztratili data.

Vzhledem k tomu, že ses vůbec neobtěžoval sdělit, o jaký typ mobilu se jedná a jakým způsobem byla aplikace zamknuta, tak pochopitelně žádnou jinou odpověď nemůžeš dostat. Ne, opravdu nejsou všechny android mobily stejné.

Díky za pomoc, už jsem si to našel.

Když je zbytek zásadních informací tajný, požádej o pin toho, kdo tu aplikaci zamknul.

Ano i ne.