» Poradna » Mobily

Zámek aplikaci

Chtěla jsem se přihlásit do bankovnictvi, ale z ničeho nic mi nefunguje čtečka otisků prstů, ani nastavené heslo. Ale k oduzamceni telefonu to normálně funguje. K otisků to píše že nelze otisknout a ke znaků, že znak není správny, jsem si ale jistá že je. Prosím o radu, jak se dostat do zaheslovanych aplikaci. Včera to normálně šlo, dneska ráno už se nikam nemůžu dostat. Děkuju za cenné rady.

Odpovědi na otázku

Prosvést zálohu, provést reset do továrního, nastavení telefon může být i rozbitý tak čtečku a "sešlápnutý" dotekovou vrstvu žádná žádná rada neopravý ale servis. To se týká i toho že ten telefon náhodou někdo "malinko" poškodil kapalinou.Tak tu je i dtuhá strana mince že po tklivým smyšleným příběhem se snažíte dostat do kradeného\ztraceného telefonu. Te obejít to zabezpečení není tak snadné to by ho tam výrobce nedával.