» Poradna » Ostatní

Zamčený telefon

Zdravím po týdnu a žádám o pomoc či nápady.Nevím jestli četl o tom jak jsem ztratil telefon a pak ho našel ale to souvisí jen částečně.Takže jednoduše, kámošovi sem ukázal lock na gesto u androida, a do dvou dnů ho zapomněl protože ho pořád měnil. O jeho chatrosti nebudu nic dále rozvíjet. Takže, neví gmail account, secondary mail a prostě nic. a napadá mě jenom poslední možnost ( kromě tvrdého resetu ) nějak zjisti login nebo jeslti existuje nějaká možnost jak poslat údaje na telefonní číslo které je pochopitelně spárované s tím loginem. Pokud mi někdo nevěří a myslí si že sem ten telefon ukradl, tak to ani nemusí psát. Mám k dispozici celou krabici se záručákem, záručák, atd.Ten návod jak tu byl na obejití gesta přes ADB nejde protože není zaplé USB.Konečná možnost je reset telefonu ale bohužel by ztratil vše kromě věcí na SIM.Děkuji za nápady.

Odpovědi na otázku

Root, ale to bez USB taky nejde, takže jsi v háji

věci na kartě taky zustanou

v čom je problém?kontakty máš zaručene skopírované na SIM-karte a návod na stavbu inter-planetárnej lode so solárnym pohonom tam určite neskladuješ!reset do továrenských nastavení

Jak ho resetuje, když nemá přístup do systému?

opicim hmatem

napr. home+reset pri startu alespon 10 sekund (zalezi podle telefonu)

reset = power tlacidlozase pisu rychlejc nez premyslim