» Poradna » Mobily

Zamčený tablet

U tabletu HUAWEI MediaPad T3 jsem odstranil účet dítěte bez rodičovské kontroly. při opětovném spuštění chce rodičovský kód, který nevím. do famili link se nedostanu. tovární nastavení jsem zkoušel a nepomáhá.

Odpovědi na otázku

Vrátit majiteli.

Ukrast tablet a jeste k tomu diteti, to je ubohost. Vrat ho majiteli.

je to legální, jenom jsem blbej no. mám účet z netu. nastavil jsem tablet jako dětský, ale pak nefunguje prohlížení youtube. tak jsem to chtěl vrátit zpět.

dík, zadařilo se