» Poradna » Programy

Zamčeni PC se záznamem

Zdravím, existuje nějaký program, který by při špatném zadání hesla "útočníka" vyfotil pomocí webkamery. Vím že se mi do PC někdo zkoušel dostat. Jen zjistit kdo. Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Napríklad Anti-theft ktorý je súčasťou esetu.

Co třeba free Lockscreen Pro?

A co kdyz utocnik zakreje webkameru? Nebylo by lepsi nahravat 24/7, vzdy se podivat do Event Vieweru, jestli nebyl neuspesny pokus o prihlaseni a pripadne, pokud ne, to video smazat, aby to nezabiralo tolik mista na disku?

Jelikož je to někdo z práce, nemyslím že bude tak domýšlivý. Díky zkusím vaše typy. Hezky den.

No, i kdyby, tak by si mohl domyslet, ze to vyfoti pri tom loginu, takze by to zakryl az na prihlasovani, ale takhle by bylo videt, kdo to je. Jo, a jestli je tam LEDka, ktera sviti kdyz je zapla kamera, doporucuju ji nejak zakrejt...

"Domýšlivý"? Tušíš význam toho slova? Normální firmy mají IT oddělení a pravidla pro instalaci software a obecná pravidla využívání výpočetní techniky.

Je to soukromý počítač, který mám stále v práci, tak je moje věc co si do něj instaluji, mám ho tam místo notebooku.A omlouvám se za špatně užité slovo a děkuji za opravu, ale o to tu snad nejde.Hezký den.

Aha, takže nejde o notebook s vestavěnou kamerou. Pak bude možná lepší použít skrytou bezpečnostní kameru.