» Poradna » Notebooky

Zamacknuta klavesa

Ahoj mám problém s tím že mi libovolně začne psát klávesa(,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,) presne tak jak jsem uvedl v závorce. Do notasu se mi dostalo trochu vody ze střiku na monitory a od té doby mi klávesnice prakticky nefunguje takže používám externí. nicméně poslední dobou se to zhoršilo natolik že ta klávesa zacne libovolně psát - nekdy casteji nekdy méne casteji. Zkusil jsem klávesu zakázat v programu sharpkeys ale to taky nepomohlo.Nevíte co s tím?PS: čárky nepíšu z důvodu toho že jsem klavesu zakazal v programu sharpkeysdíky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Vyčistit nebo dát novou - není drahá...

Do notasu se mi dostalo trochu vody ze střiku na monitory ---- Proboha, co je tohle, za i.d.ioty ?