» Poradna » Ostatní

Záložky v Google

Dobrý den. Může někdo poradit - v int. prohlížeči Google Chrome byla vpravov navigační liště hvězdička pro ukládání web. stránek do oblíbených, která se ztratila a při otevření správce záložek je stránka prázdná. A ještě jeden problém - v navig. liště jsem měl při přihlášení do int. bankovnictví zadanou adresu www. atd. zbarvenou zeleně s tím, že identita stránky byla ověřena. Nyní to hlásí, že identita není ověřena. Co s tím. GCH jsem zkoušel odinstalovat a znovu instalovat, ale nepomohlo to. Jsem PC laik - předem děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

U banky si ověřit, který prohlížeč podporuje, ten používat. U ERA je to IE.