» Poradna » Programy

Záložky v Google Chrome

Dobrý den, prosím o radu, protože už nevím co dělat.Na mém notebooku s Windows 10 (všechny aktualizace) mám mj. nainstalován prohlížeč Google Chrome. Vše bylo v pořádku až před několika dny mě začaly zlobit záložky. Uložené záložky se začaly objevovat duplicitně i v jiných nesouvisejících složkách záložek a to i některé záložky již dříve odstraněné. V liště záložek zcela vpravo je složka "Ostatní záložky" kde jsou snad všechny záložky a zcela pomíchané. Zkoušel jsem záložky promazat a upravit pomocí správce záložek, ale druhý den se vše objevilo opět. Záložky prostě nejdou smazat a vždy se po vymazání (i úplném odstranění všech) znovu objeví. Prosím o radu jak z toho ven.Děkuji.Ivo Hubík

Odpovědi na otázku

Zalozky zazalohuj a poohlidni se po nejakym manazeru zalozek.

Nemáš to nějak "synchronizované" třeba s mobilem ??? Jinak, nevidím důvod pro Chrome ... zkus Edge