» Poradna » Mobily

Záložky internetu na android

Již jsm se tu jednou ptal, ale bez úspěchu, tak prosím o radu znovu a pokusím se vysvětlit jinak.Mám starý telefon s Androiden 4.1.2 a v něm defaultní prohlížeč nazvaný "Internet". NENÍ TO CHROME!!!. No a v tom Internetu mám spoustu záložek, které potřebuji dostat do nového telefonu, kde už je pouze CHROME. Chrome mám propojený s účtem, takže vše vidím i na PC, tam problém není, ale u tohoto prohlížeče i když mám zapnutou synchronizaci internetu ve vlastnostech účtu na mobilu, nemohu nikde najít, kde ty záložky jsou uložené. Nenabízí ani možnost exportu, nic. Poraďte prosím jak je z tohoto základního google prohlížeče dostat. Nejlépe do chrome, ale i kamkoli jinam...Díky

Odpovědi na otázku

Obávám se, že nijak.

zkus Androidforum.cz - tam je větší šance. Je otázka, kam a jak prohlížeč záložky ukládá - třeba by to šlo odněkud ze systému vyhrabat, ale možná bys to stejně musel napůl ručně importovat do PC přes nějaký textový soubor a pak z PC Chrome sdílet do telefonu, což myslím normálně jde.

Pokud se nemýlím, pak jde oblíbené záložky synchronizovat. Co si vzpomínám, třeba při instalaci Firefoxu - to jsem ještě míval chytrý mobil, tak se mě Firefox ptal - stáhnout oblíbené z jiných prohlížečů? A ze kterého? Pak si je importoval. A z něj už se daly exportovat i mimo něj. A pokud to nenabízí Firefox - to už je ze 3roky, co mě přestalo bavit denně mobil dobíjet, pak testni jiné prohlížeče - si už nejsem přesně jistý, zda to umí zrovna Firefox.

Pokial ten vstavany browser Internet nema funkciu wxportu bookmarkov, tak sa obavam, ze len velmi tazko.Skus pozriet, ci tam niekde nie je moznost tie bookmarky nejak vyexportovat.

funkci exportu jsem nenašel. Není tam. Ale v nastavení účtu google je možnost "synchronizovat internet". Tu mám zaškrtnutou, jen nevím s čím a kam se to synchronizuje

já zaškrtl pro jistotu položku "super" - no přece bych byl blbej kdybyhc něco takovýho nezaškrtnul ...