» Poradna » Web a internet

Záložky chromu

Zdravím,potřeboval bych se zeptat. mám problém se záložkami v chromu. Stává se mi, že se mi poslední záložka sama začne kopírovat. Nakopíruje se třeba 2000x. Nechápu čím to je. Nemohu nic vygooglit. Stane se mi to na stolním PC a pak i na NTB, kde to mám pod stejným účtem a synchronizuje se to. Tak samo, když uložím záložku na NTB, tak se sama zkopíruje Xkrát na obou zařízeních. Nevíte někdo co s tím prosím?

Odpovědi na otázku

Spravit zalepené tlačítko na některé klávesnici.

Pokud nevíte, nevyjadřujte se prosím. Zalepené tlačítka opravdu nemám...

Zrušiť synchronizáciu!Zrušiť profily na oboch zariadeniach - niečo tam máš.Prečistiť obe zariadenia na Adware, malware.A potom nový profil.Zálohy na cloude - zmazať - sú zdrojom, pokiaľ znova sa na ne napojíš - svinstvo bude späť.