Zálohovanie os vista

Zdravím

Zháňam nejaký kvalitný soft na zálohovanie os vista spolu s programami, registrami a komplet všetkými nastaveniami, nieco ako bol Northon ghost 2003, najlepšie by bolo v cz, pokiaľ máte niekdo skúsenosti s niečím podobným dajte vedieť.dik

Odpovědi na otázku

pokial máš minimálne business verziu,program na tvorbu image celého systému a disku,na ktorom je inštalovaný je primo súčasťou visty-v zložke údržba -centrum zálohovania a obnovy,inak klasika:norton ghost,acronis true image a spol