» Poradna » Programy

Zálohování

Dobrý večer pánové :) mám na Vás malou prosbičku o radu. Mám notebook Lenovo s funkcí Recovery. Při obnově celého toho Windows se vše smaže a proto se dělají zálohy. No a to jsem udělala a teď by mě zajímalo jak tu zálohu tam strčím když to mám na externím uložišti, to jen zkopíruju a dám to do počítače nebo zase přes ten program? Promiňte za mou blbost, ale jsem ráda za to co jsem se s notebookem naučila. Moc prosím o vysvětlení :)

Odpovědi na otázku

A co na to říká manuál, aneb návod k použití přístroje

Pokud máš na tom ext. úložišti svoje fotky, hudbu, videa, dokumenty atd., tak si je tam normálně nakopíruj zpět.