» Poradna » Programy

Zalohovani z externiho disku na externi disk

Zdravim,mam doma NAS synology DS214se (pripojeni od O2 bez pevne IP)mimo domov mam na siti hloupej disk WD My Book World Edition Network Storage (ma pridelenou pevnou verejnou IPadresu)potreboval bych zalohovat (pokud by slo tak synchronizovat) data z toho synology na ten WD, bohuzel synology umi zalohovat pouze na jinej synology, zarizeni podporujici rsync a nebo do nejakyho cloudu -> z toho jsem usoudil, ze primo to asi nepujdetakze bych musel nejspis vyuzit pocitac s windows 7, ktery je ve stejne siti jako NAS, ale potreboval bych poradit nejak program, ktery dokaze delat prostrednika... dokaze zalohovat ze sitoveho na sitovy diskjestli to k necemu pomuze, tak z toho PC jsem schopnej si primapovat oba disky jako sitovou jednotkuDiky

Odpovědi na otázku

no tak použij Total Commander, v jednom okně namapuješ Synology, ve druhém ten WD disk a kopíruješ...

to jsem zapomnel napsat... nechci to jednorazove, ale jako naplanovanou ulohu, ktera se bude automaticky spoustet kazdy den treba o pulnoci

omg... nařiď si budík na půlnoc...

cobian?

koukal jsem na nej a vypada to naprosto luxusne, zkusil jsem nastavit zalohovani a rano uvidim jak to dopadlo :)