» Poradna » Programy

Zalohovani win 98.

Po uplynuti klasickeho polocasu rozkladu nastal cas kompletne preformatovat c: a nainstalovat win 98 znovu. Ptam se vas jak si tenhne neprijemny proces zjednodustit a zkratit ? jak se daj zazalohovat data z MS outlok expres 5.0 (vsechna vcetne indentit a news) oblibene z MS IE 5.0 (128key)menu a plochu a podobne? A vubec jak obecne co nejefektivneji reinstalovat a co zazalohovat z veci co me nenapadly?? Jak to vychytat a odladit ? ma smysl pouzivat neco jako cleansweep? me zkusenosti mi zatim rikaji spis ne nez jo..jak zazalohovat icq99 kotakty a historii ??

Odpovědi na otázku

Outlook (Express) má data standardně v adresáři tuším C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Outlook\(nějaké šílené číslo identity), nevím, protože mám nastaveno jinam (dá se nastavit v OE v menu Nástroje - Možnosti)Oblíbené jsou v adresáři C:\Windows\Oblíbené položky, ikony na ploše v C:\Windows\Plocha(zde je IMHO záloha pro případ reinstalace na nic, ale jak chcete).Pro ICQ existuje JVDE ICQ Backup zde, jiné k nalezení např. na TucowsOvšem vůbec nejlepší je po instalaci systému a základních programů udělat udělat kompletní image disku a vypálit komprimovanou na CD, "reinstalace se tak zkrátí na nějakých 15-20 minut. Doporučuji Norton Ghost nebo Drive Image.

dobra a kde najdu newsgroupy v OE? jak to zazalohovat? nakopirovat na jinej disk a po preinstalovani zpatky ??