» Poradna » Programy

Zálohování složky

Ahoj, chtěl bych někoho poprosit zda nezná (nebo má zkušenost) s jednoduchým programem na zálohování složek. Představuju si to takto: program zkopíruje složku např. na Dropbox v intervalu 1-2x denně (originální složku nechá na ploše a udělá pouze kopii do cloudu). Díky za předem za ochotu nebo tip na lepší řešení.

Odpovědi na otázku

"originální složku nechá na ploše" - stačilo, hovorí za všetko.TC

slušně jsem požádal o radu, pokud jsi takový hnidopich tak se prosím zdrž svých komentářů, nikdo z nebe nespadl a není zvědavý na poznámky nějakého nerda

vau díky, perfektní návod

Znáš Cobian Backup apod.? Nebo si napiš nějakou BAT / Powershell a máš po strarostech.

Děkuji vyzkouším

viděl bych to na Cobian nebo Freefilesync

Pomlčel bych o tom, kdo je nerd, je povolena pouze sebekritika. Nechávat složky, se kterými - jak je vidět - se běžně pracuje, na ploše, svědčí o přístupu neznalého, primitivního uživatele.

Dobře v pohodě, i kdyby to byl největší blbec je to jeho věc kde to má. Napsal jsem seriózní dotaz, ne každý má natolik sofistikovaný system vedení práce na PC. Jestli je složka v dokumentech nebo na ploše nehraje roli ne? On to chce dostat z bodu A do bodu B.

Nepletu se, že ne, když řeknu, že diskutuji s někým jiným (a hraje to roli, a velmi důležitou).

A co tak tu složku dát do Dropboxu a na plochu si dát jenom zástupce?

Cobian Backup je docela fajn řešení..Případně by to šlo možná i batkou... ale s tím jsem měl někdy prodblémy, tak vše a všude už řeším cobianem.