» Poradna » Mobily

Zálohování kontaktů z "rozbitého" Samsung Galaxy Mini do PC

Dobrý den,jednou jsem si dal nabít mobil, pak jsem po cca 5 hodinách ho vypojil z nabíječky a nešel vůbec zapnout, byla jen černá obrazovka. pak jsem hledal na internetu a našel jsem , že se dá továrně restartovat (http://www.hard-reset.com/samsung-gt-s5570-galaxy-m... ). Ale chtěl jsem si před tím nějak zálohovat kontakty do PC a nevím jak, potřebuji od vás poradit.

Odpovědi na otázku

Nejde zapnout, smůla. Pokud se vůbec dostaneš do volby továrního resetu, tohle na tu variantu nezní. Jestli to máš spárované s google účtem, pravděpodobně máš kontakty zálohované tam.