» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zálohování dual boot win7 a win10

Jde vytvořit záloha na ex.disk když je systém nainstalován jako dual boot win7 a win10,respektive jestli jde obnovit disk pomocí zálohovacího programu Acronis.Díky za stručnou odpověd´.rici

Odpovědi na otázku

Mas ich na jednom fyzickom disku, alebo dvoch ?

Proboha na jednom jinak bych se neptal.Počítačům rozumím jde o tu otázku.Dual boot je dual boot ne 2 disky.

Jo. (bylo to dost stručne?)

Ano

zálohuj (image) systémových oddielov (aktívny s bootmanažérom a dva primárne pri x64) potom budeš môcť obnoviť nezávisle ktorýkoľvek z nich. Pri klone disku s to nedá, klon tvorí kompletku disku.

Ano, do zálohy zahrneš oddíly s oběma systémy (=všechny kromě datových - pokud máš data zvlášť).

Díky moc za odpověd,nějak jsem to tušil,ale potvrdils mi to.Jěště jednou děkuji.VYŘEŠENO