» Poradna » Windows (a jiné OS)

Záloha WIN systému na externím disku dohromady s dalšími zálohami možná

Ahoj,omlouvám se za můj, snad triviální, dotaz:Mohu na můj nový 1 GB disk zálohovat system WIN7 a následně přidat další zálohy složek, dat, filmů a pod.?Nezpůsobí to při event. obnovení systému z disku nějaké problémy?DikyIvan

Odpovědi na otázku

Novy disk 1 GB? Windows urcite ne, film jeden v nizke kvalite.
Nema ten novy disk spis 1 TB?

Nemůžeš, protože se ti na něj nic nevejde.

Jasně - 1 TB A v nadpisu chybí na konci otazník...jako jestli je zaloha systému s jinými zálohami možná ?

Tak záleží taky, co tou zálohou systému myslíš? Jak ji máš vytvořenou?

Budu ji teprve tvořit přes Windows7 Backup...

To si nemyslím, že je ideální způsob tvorby zálohy.

Nebude problem, len ta kapacita je preklep?

Je překlep - viz výše.Myslíš tedy, s jistotou si system najde při obnově z externího disku, co potřebuje?

Ja pouzivam na zalohovanie iny program, nie ten vo Win a s tym nemam problem.

Najde ... Ale lepší je dělat zálohu typu "image disku" ev. s vypuštěním dat. Programy typu Macrium, EaseUS, Aomei, Acronis, atd. udělají 1 soubor, který může být uložený kdekoliv a mohou se spustit z boot média.

presne tak. Doporucuju Aomei backuper nebo EaseUs backup. Zalohovani WIndows 7 se zdaleka vyhnout protoze z toho obvykle nejde nic obnovit a navic je to dost neprehledny a tezkopadny.

Díky všem, budu se řídit těm radam.Ahoj