Zaloha TC

Mohli byste mi poradit co vsechno si mam ulozit, aby mi napr. po reinstalaci Windows stacilo nainstalovat Total Commander a nahrat do nej ulozene soubory a mel bych ho jako predtim? i s ikonami, pluiny, nastavenim ...... (to ze si schovam ty ikony a pluginy je jasny, spis myslim aby byly potom rovnou nakonfigurovany)

Odpovědi na otázku

http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp ta utilita na kterou jsem tam dal odkaz by ti mohla pomoctjinak v TC > Konfogurace > Měnit konfigurační soubory přímo > otevře se wincmd.ini a wcx_ftp.ini tam je uložené asi veškeré nastavení