» Poradna » Ostatní

Záloha SAVE z her

Dobrý večer budu přeinstalovávat win nevíte někdo nějaký schopný program na zalohu SAVE z her,nějaké jsem už vyzkoušel ale bez vysledně.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Žádný univerzální program neexistuje a logicky ani nemůže, protože každá hra savy ukládá jinam a jinak. Takže si musíš pro každou hru způsob zálohy nají zvlášť.

Bohužel každá hra si to ukládá jinam, takže moc univerzálních věci neexistuje.Jedině snad Steam klient je něco co se nejvíce blízí "univerzální" metodě. Synchronizace savů do cloudu celkem funguje. Jen to ta hra musí podporovat. Hra musí říct steamu, kde má uložené savy, aby je steam mohl zálohovat.Jediná osvědčená zcela univerzální metoda je postup:1) vzít si seznam her co hraješ a chceš si jejich savy zálohovat a pro každou hru udělat následující kroky 2 a 32) vygooglit si "save location" pro danou hru3) data si zálohovat ručně