» Poradna » Programy

Záloha Outlook Express

Prosím o radu. Ten pošták se zálohuje jako .pst nebo jako několik .dbx souborů? Nějak se mi tu nabízí obojí a nevím, co mi půjde spustit jako záloha po formátu disku.

Odpovědi na otázku

Staci cely adresar OE skopirovat na iny HDD alebo USB (v XP zvolit zobrazenie skrytych suborov).
Napr.:
C:\Documents and Settings\XXX\Local Settings\Application Data\Identities\{xx-xxx-xxx}\Microsoft\Outlook Express

Potom zase zvolit IMPORT posty zo skopirovaneho adresara.

mám tady jen

C:\Documents and Settings\Ester\Local Settings\Data aplikací\Identities\{F1B6F9DD-3970-4ABC-B31D-ACA642013289}\Microsoft\Outlook Express

ale tam jsou složky jen 3 a mají jen pár kilobytů, ač v mailech mám Megabyty!

Tak je mozne, ze je zvolene ine miesto na ukladanie posty.
Treba pozriet v OE: Nastroje->Moznosti->Udrzba->Priecinok na ukladanie sprav.

díky, bude to Uložiště zpráv. Tam jsou složky .dbx
Stačí mi zálohovat tyto? K tomu musím asi ještě nějak exportovat adresář, neb ho v Uložisti nevidím

Vsetky DBX subory niekam skopirovat a samozrejme este exportovat adresy.

Díky, muži dobrý!
Mám tedy vyhráno!
Je tam taky nějaký file:
Pop3uidl.dbx

To je nějaký ¨Settings?

Mozne to je, lebo sa aktualizuje pri skonceni OE.
Dolezite su tie najvacsie subory (dorucene, odoslane, odstranene, ...).
Nemusia tam byt vsetky. Pri importe staci zvolit adresar, kde su ulozene a OE naimportuje vsetko co tam najde.

použij jednoduchý prográmek OE Backup a nemáš co řešit,jen si zvolíš kam zálohu uložit a kdykoliv ji můžeš opět použít pro obnovení

Tak ten je nejlepší! A tak budu mít zálohovanej Outlook dvakrát:) Dík!