» Poradna » Web a internet

Zaloha fotek google

dají se automaticky zálohovat fotky z google účtu?používal jsem NAS server synology ale už to nejde

Odpovědi na otázku

Neumis hledat? vcera se to tu resilo. To je proti pravidlum. Prvne prohledat a pak kdyz neni, tak se dotazovat. Ono hned bys nasel odpoved

Prvne prohledat internet nebo poradnu zive?kde na rozdil od vyhledavani v tzv google je nutno zde na zive do okenka hledani uvest presne text ktery polozil tazatel jehoz dotaz byl resen. Kolikrat zjistim nula odpovedi zatimco v google mi to vyhodi na klicova slova vysledky i z jinych poraden treba od roku 2008

Ono kdyby mistni hledani fungovalo uveritelnym zpusobem, tehle potizi by vyrazne ubylo. Ale protoze funguje na pikacu, nelze se na nekoho zlobit, ze neco nenasel.

taky obcas nectu vse a vystrelim. Dotaz byl polozen pred tydnem takze vcera no platne💩👶👦👧👨👩