» Poradna » Programy

Záloha disku na bootovatelnem DVD

Ahoj
Mel bych na vas dotaz ohledne zalohovani
Chtel bych si udelat zalohu disku,kde mam nainstalovany ciste Windows+programy napr nero office multisim a další to vsechno na DVD.Ale nevim jak to udelat.
Aby při spuštěni pc se nabotovalo DVD se systémem(windows)+programy(který bych si mohl zaskrtnou jaky budu instalovat program.
Po nainstalovani a vyndani DVD z mechaniky se pocitac restartoval a pote nabehnul system windows a mohl pokracovat v praci.

Otazky jsou
Je nejaky soft ktery by to dokazal
pokud existuje nemate nekdo navod? nebo nejste schopni nejaky navod napsat

Odpovědi na otázku

jako bootovaci CD pro WinXP existuje WinXP Live ! je zalozene na linuxu ale vypada moc pekne
k zalohovani disku na DVD pouzivam NortonGhost pro DOS protoze ten v12 pro Win je zmrsenej a nefunguje
Jestli by to bylo bootovaci tak to sem nikdy nezkousel ale je na to MagicISO atd...

jako bootovaci CD pro WinXP existuje WinXP Live ! je zalozene na linuxu ale vypada moc pekne
k zalohovani disku na DVD pouzivam NortonGhost pro DOS protoze ten v12 pro Win je zmrsenej a nefunguje
Jestli by to bylo bootovaci tak to sem nikdy nezkousel ale je na to MagicISO atd...