» Poradna » Windows (a jiné OS)

Záloha a obnova obsahu USB?

Akým programom urobím zálohu a obnovu USB, ktoré si vytvorím s programom Acronis True Image? Používam pre zálahy/obnovu PC len USB takže ATIH vždy potom odinštalujem.(Na USB je bootovací obraz a Linuxový nástroj.) Niečo ako Rúfus?Díky.

Odpovědi na otázku

4x som to precital, ale je nad moje sily pochopit, co sa pytas.

Aaaaaaahhhhh. Priklanim se k tobe. A odpoved... Čtyřicetdva?

Pokud chápu správně, tak stačí v Acronisu vytvořit bootovací recovery medium. Stačí na to s přehledem 2GB fleška/karta. Z ní se pak nabootuje, připojí záloha a lze ji obnovit, případně i vytvořit

Jestli mu rozumis, tak musis hulit to samy, co tazatel.

To mi nedělej, poprskal jsem si monitor...

Kocman rozumí všemu! Tak to matka Příroda zařídila! Otázce nerozumím, ale odpověď je jasná: "42!"Mimochodem, mít "zálohu" na tak nespolehlivém médiu, jako je USB flash disk, je pěkný úlet.

Ventoy.ISO to USB. To som pôvodne chcel. Díky za snahu.

zalohu usb provedes tak, ze koupit nekde konektor a budes mit 2. ted jde o to jaky, je jich hodne

AOMEI Backupper umí i ve verzi zdarma zálohovat bootovací flashku.

koupit levnou flashku a na ní ATI nechat ...přece nebudeš instalovat další program na zálohu a obnovu flashky, když už si nenecháš to ATI instalované

Při dnešních cenách flash disků řešit, jak si zazálohovat data na flash disku... Flash disk označ a ulož na bezpečné místo, kde ho v případě potřeby najdeš.(Až se ti rozsype počítač tak, že ti nepůjde ani zapnout, kde potom budeš nahrávat data na flash disk?)