» Poradna » Programy

Zákys v NWN: shadows of undertide

Tak jak již sám název napovídá zakysnul jsem v této super RPG fantasy hře hned v interlude.U úkolu od nomáda jsem se chtel dostat do al Rašídovy hrobky...Zabil jsem příšery, v pohodě, najednou se objevila nějaká skládačka a ejhle zákys je ne světě. Poradíte mi někdo, jak se z tohoto problému dostat?Předem dík Logos

Odpovědi na otázku

Sice uz je to nejakej patek, co jsem to dohral. Ale myslim, ze v te hrobce je sachovnice, kde jsou asi 4 kameny a ty mysis slozit do nejaky tvaru. Nejsem si zcela jist, ale bud kriz nebo kosoctverec... Zkus se podivat na diskuzi BonusWebu, tam to bylo myslim, taky reseny... Jinak se tam muzes zeptat, urcite ti tam odpovi...