» Poradna » Mobily

Zakoupení aplikace Sygic

Zdravím, když jsem si zakoupil v navigaci Sygic balíček Evropa+traffic budu to mít ikdyz aplikaci smažu. Původně jsem měl aplikaci zdarma a zakoupil jsem to v aplikaci, nikoliv v App Store. V AppStore mi to porad ukazuje u placené verze, jako bych ji neměl. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Budeš! Po nainštalovaní sa stačí len prihlásiť k účtu - často je to e-mail + heslo, ktoré si si predtým nakonfiguroval.

Doplnenie: Aby bolo jasné - navigácia Sygic nie je majetkom AppStore, ani Play Google - oni sú distribútori. Autorské právo má Sygic (sygic.com) - overovanie legálnosti a zaplatenia sa overuje u nich. Inak - pracuje aj off-line - len prvé prihlásenie sa koná on-line, autentifikátor od Sygicu sa uloží v zariadení (nepátram kde, ale v adresári samotnej aplikácie).

Strasne zvanis.V pripade appstoru jsou addony do sygicu (vcetne trafficu, resp. Premium) distribuovany primo appstorem (vazba ke kupujicimu je drzena pres apple store) a zadny ucet jikam v sygicu zadavat nemusis.

mám android a musel jsem se v Sygic přihlásit a zadat nějaké údaje, pak to jelo a měl jsem přístup ke stažení map.