Záklladní deska

Asi mi odešla zákl.deska.Stará deska je Asus P4P 800 x-s.Můžete mi prosím poradit jakou deskou ji nahradit,abych nemusel kupovat ostatní komponenty.děkuji.

Odpovědi na otázku

Na AUKRU někdo nabízí tuto desku v dobrém stavu za 600.-.Prodejce neznám. Hobza

Ano diky za tip.Přesto se ptám,lze tuto desku nahradit dnes prodavanými zakl.deskami?

mas Socket 478 ?

pokud ano:

hledej desku kde je tento socket, kde lze osadit DDR400 RAM pameti ( a ne DDR2 nebo DDR3) a kde je AGP4 nebo 8x