» Poradna » Ostatní

Zaklínač 3-Výstroj školy vlka-bug s bednou

Znova sem začal hrát Zaklínače a dostal sem se k úkolu Výstroj školy vlka, hned v první části sem došel do té Strážní věže nebo co a bedna ve ,které jsou zápisky které mě posunou v úkolu dál, nejde otevřít. Vím že tenhle bug byl už v nějakém Patchi 1.20 nebo nějak tak opraven... Hraju na PS4. Neví někdo jak to opravit??

Odpovědi na otázku

Nejsem jsi jist ale zkus najít něco jako patch na tuto hru a ps4. nevím jestli máš cracknutou verzi.

Nemám cracknout, mám normálně koupenou.

Ahoj. Zrovna mám na ps4 tentýž problém tak by mě zajímalo jestli se ti to podařilo nějak vyřešit. Předem ďekuji za odpověď

Ahoj ten samý problém, vybral jsem bednu ještě před aktivním úkolem výzbroje a nelze se do ní teď už dostat

to mam aj ja teraz

aj ja mam problem