» Poradna » Programy

Zaklinac 3 vlci zbroj problem s bednou

Mam problem a dotaz. Kdyz jdu na strazni vez pro vlci zbroj, mela by se mi otevrit bedna nad zebrikem, ale me se u ni ani nezobrazi moznost interakce a pri zaklinacskych smyslech nesviti. Docetl jsem se ze za to muze bud ng+, nebo patch 1.11 ktery mam. Nepomohlo preinstalace ani cele hry, ani pouze dlc. Planuju si poridit Srdce z kamene, tak me zajimalo jestli datadisk obsahuje treba nejakej patch ,nebo si proste musim pockat na patch 1.12 pokud to ovsem vyresi. Pripadne me zajima kdy ma dalsi patch vyjit. Diky predem za odpovedi. Pro info hraju na xbox1

Odpovědi na otázku

Ahoj hraju na ps4 a zrovna mám tentýž problém. Podařilo se ti to nějak vyřešit? Předmět děkuji za odpověď

Zdar, heleď tenkrát to vyřešilo to, že když jsem nainstaloval datadisk, tak se to rovnou i patchlo, tím pádem možná ,pokud hraješ pouze základní hru, stačí nainstalovat nejnovější patch. Divím se, že ještě dnes 5 let po vydání s tím má ještě někdo problém. 😁