» Poradna » Ostatní

Zaklínáč 3 edice hra roku problém s instalací.

Kamarád si koupil verzi zaklínače i datadisky a při instalaci hry ( dvd 1-4 v pořádku, DVD5 to opakovaně hlásí chybu -10 instalace se nedařila)Někdo radu co s tím? Počítač splňuje HW požadavky, místo na disku má též a píše mu to málo místa na disku. DíkyP.S.: Je to už jeho druhá hra v této edici, ta předchozí vrácena jelikož měla poškozené instalační soubory.Já mám klasickou původní verzi a na žádné problémy jsem nenarazil.

Odpovědi na otázku

Udělej z těch DVD ISO a nebo je zkopíruj do PC a instaluj to tak.K ISO je třeba virtuální mechaniku.

díky

1) Pokud to hlásí málo místa na disku, tak je možné, že je tam málo místa. Dostahovávají se patche atd.. Je pak tedy třeba více místa. Zaklínač mě s dlc zabírá 50GB. Pokud se musejí dostáhnout DLC atd., tak je možné, že je pro nainstalování třeba 70-80GB místa. A to nepočítám, že win nedovolí zaplnit úplně celý disk.2) Každá tato edice lze aktivovat na GOG (nebo to alespoň šlo) a následně stáhnout digitálně. Stačí jen registrovat svůj kód. Pak se stáhne rovnou aktuální hra přes internet. Soubory tedy poškozené pak být nemohou, případně je lze ověřit.3) Lze hru koupit přes Steam. Opět pak nejsou žádné potíže.4) Lze stáhnout pirátskou verzi. Vím není to zrovna něco, co by člověk chtěl dělat s originálkou, ale bude to fungovat stejně a mělo by jít vložit váš kódPS: Pokud je toto již druhé originální balení které nefunguje, není problém jinde? Není něco s diskem? Šance na takové poškození u dvou verzí, které jsou navíc ověřené, že nejde o nějakou špatnou várku (hra už se prodává dlouho), je malá.

díky

Není pravdou, že na steamu je to bez komplikací. Hru mám zakoupenou a po stáhnutých 28,6 GB mi to napíše Chyba při zápisu na disk. A dál se to stahování hry prostě nehne. A co jsem četla, nejsem jediná z uživatelů, kdo má se zakoupenou verzí problémy.

Měl jsem stejný problém, hru bohužel teď celou stahuji ze stránek GOGu a to funguje.

díky

Mam ten samí problem s 5 cedečkem

Hru jsem koupill v polovině listopadu jako dárek na vánoce, takže byla zkousena až včera. Ten sám problém 5 disk - Instalace se nezdařila s kódem -10. Je to vadný disk, protože jsem to zkoušek ručně jen tak ty soubory zkopirovat do PC a mechanika se moc nechtela točit a po chvili mi to napsalo, disk nelze přečíst. Tak jsem včera reklamoval, dnes mi přišla hra znovu a opět ten sám problém, tak jsem dnes reklamoval znova a do třetice už to snad bude dobré. Asi vadná serie z výroby...

Stejný problém stejná chyba u 5 DVD.