» Poradna » Programy

Zaklínač 3 a win10

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat jak to je se Zaklínačem 3 a Windowsem 10. Dočetl jsem se, že to mnoha lidem nejde spustit a mají s tím celkově hodně problémů. a tak bych poprosil o váš názor na tuto hru a win10. Podotýkám přes Steam.Cpu: amd ryzen 5 1600xGpu: amd radeon rx 570 8GBRam: kingston hypex 8GBOS: win10 pro x64Za odpovědi Vám děkuji.

Odpovědi na otázku

Zaklínače 3 jsem 2x dohrál na win 10 a podobných parametrech a nejvíc napohodu ;)

To jste se docetl dost zvlastni veci (kde?), protoze W3 patri k tem technicky nejzmaklejsim hram = technicke problemy jsou vzacne, beha to i na slabsich sestavach vetsinou velmi hezky. Kdyby kazda nova hra byla takhle "v cajku", bylo by to supr.

Takže investina do W3 na steamu je bezpečná??

A proc by nemela byt?Je to dobra a velmi dobre udelana hra. Ted uz stoji par supu. Pomer cena / vykon je spickovy.

Když já nevím, jak si to pročítám, tak se ty chyby s načítáním hry stávají sice málo lidem, ale já vím, že bych mezi ně patřil😄