» Poradna » Programy

Zaklínač 3 - v datadisku nemám žádné vybavení, v základní hře ano

Zdravím.Chci se zeptat,proč v datadisku Zaklínače Srdce z Kamene,nemám žádné vybavení jako v základní hře,jako je mistrovská kočíčí a medvědí zbroj apod.?A ani ty mistrovské meče nemám.Děkuji za opdověď.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Ahoj špatně si něco nastavil při spuštění dlc,,Jestli se nepletu byly tam 2 možnosti, hrát se starou postavou nebo samotné dlc kde ti dá vysoký level ale ne inventář,,,

Když dám v hlavím menu nová hra,tak mám akorát možnost zadat kterej datadisk chci hrát,nebo jestli chci hrát základní hru a pak obtížnost,jinak mi to víc nenabídne.A se starou postavou sem mohl hrát,ale to se jmenovalo "Nová hra plus",né Srdce z Kamene.

Já tam měl dvě dlc a při spuštění jsem normálně pokračoval se svojí postavou, máš původní hru dohranou do konce ?

Mám jí dohranou do konce.A chtěl sem začít právě hrát Srdce Z Kamene,ale neměl sem tam nic jako v základní hře.I dovednostní body sem musel znovu rozdělit.

Spúšť normálne hlavnú hru kde máš svoju postavu aj veci chod do menu s úlohami a tam si odklikni úlohu DLC bude označená na modro ako si pamätám plynule sa presunieme do novej lokalite ako. Keby hra ani neskončila

Už chápu,prostě nezadat v menu ten datadisk samostatně jako novou hru,ale přejít jakoby z hlavní hry k úkolům,které jsou pro ten datadisk určené.Že?

Áno keď začneš úlohu z DLC tak ta to bude navigovať do novej oblasti ktorá sa otvorí tak isto sa potom dostaneš aj do druhého DLC zapneš si úlohu a z hociktorej tabule zoberieš oznámenie .

Jojo už mi to jde.Děkuji moc za radu a za odpovědi.

Další problém.Po dokončení hlavní hry jsem si založil účet na GOG Galaxy,proběhly mi tam potřebné aktualizace a najednou mi zmizela z plochy ikona hry a hra vůbec nejde spustit přes ten GOG.