» Poradna » Programy

Zakladny balik softwaru po preinstalovani win xp

Aky software by som si nemal zabudnut zalohovat na dvdcko pred formatom disku.Ovladace,codeky,audio,video mam; co dalej ... ?

Odpovědi na otázku

Asi ten, který budeš chtít nainstalovat.

Ten, od kterého nemáš instalačky ale hlavně bych si poznamenal na papír různá nastavení a prošel složku Program files, kde je vidět, co všechno bylo nainstalováno.

Mnohem lepší je tohle: čistá instalace Win, přidat ovladače a záplaty, udělat obraz (image), např. Ghost, Acronis True Image. Pak nainstalovat nejpoužívanější (všechny) aplikace, všechno nastavit a udělat druhej obraz. A je to Pavel