» Poradna » Ostatní

Základní deska

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, budu trochu vypadat jak negramot ale i tak se zeptám :D čemu se používá modrý konektor? viz. fotohttps://www.proprofs.com/flashcards/upload/q290227...

Odpovědi na otázku

To není mikrofon, ale vstup pro zvuk z nějakého externího zařízení. Můžeš to použít třeba pro nahrávání zvuku z gramofonu.

Modrý konektor je pro stereo (2 kanálová zvuková karta)

Vstup Line IN - nezesílený stereo zvuk, dá se na to připojit odpovídající výstup z libovolného zdroje (gramofon, magnetofon, DVD, VHS přehrávač), připojoval se tak i zvuk ze starších TV tunerů.